Právě se nacházíte:

Firmy kopou za dobrou věc

14. září 2017 změří své síly firemní týmy na benefičním fotbalovém turnaji v malé kopané. Sue Ryder Charity Cup již podeváté jedinečnou formou podpoří Domov Sue Ryder a jeho poslání – důstojnou péči o seniory. S mottem „Stáří se nás týká dřív, než sami zestárneme!“ na strahovský trávník nastoupí hráči všech generací i profesí a budou sportovat pro dobrou věc.  

Akce se koná ve Fotbalovém centru mládeže Strahov díky podpoře generálního partnera AC Sparta Praha fotbal, a.s. Záštitu nad turnajem znovu převzala Britská obchodní komora v České republice. Letos se podařilo naplnit celkovou kapacitu turnaje - bojovat o kříšťálový pohár Sue Ryder tak dorazí 30 firemních týmů. 31. tým hrát neuvidíte, k celkovému výtěžku 890 000,- Kč však přispěl zakoupením tzv. virtuální účasti.

Pro všechny účastníky, kteří přicházejí z různých odvětví, je Sue Ryder Charity Cup příležitostí, jak pomoci potřebným a zároveň prezentovat svoji činnost a zapojit své zaměstnance do nevšedního sportovního klání. Mezi hráči, jejichž kompletní seznam najdete na www.suerydercharitycup.cz,  tak potkáte IT specialisty, auditory, lékaře, zaměstnance banky i lidi z rádia nebo od novin. Akci moderuje známý televizní sportovní komentátor Stanislav Bartůšek a svým vystoupením ji zkrášlí i roztleskávačky.

Jak budou využity získané prostředky? Domov Sue Ryder pomáhá seniorům 
i jejich blízkým v těžkých životních situacích, které přináší stáří. Celý výtěžek pomůže financovat sociální služby, které má Sue Ryder pro tyto životní momenty připraveny – pobytovou službu, hospicovou péči, pomoc starým lidem doma, bezplatné poradenství pro širokou veřejnost ad.

Partnerem akce se stal D.A.S. Rechtsschutz AG, pobočka pro ČR. Mediálně ji podpoří Aktualne.cz, Rádio Impuls a Livesport.